Teraz w koszyku:
[ 0 ] Przedmiotów
Str. główna >>  Dostawa towaru

Dostawa towaru

Dążymy do pełnej satysfakcji. Jeżeli nie jesteś zadowolony z naszych produktów, będziemy szczęśliwi przyjąć zwrot.

Powrót

Jeśli nie jesteś w pełni zadowolony czy istnieje różnica w zamówieniu należy zachować wszelką dokumentację oraz opakowania i natychmiast skontaktować się z nami wysyłając e-mail lub w Internecie. Następnie podamy Ci dalsze instrukcje.

1. Dopuszczamy tylko kompletny zwrot pieniędzy za przedmioty, które mają problemy spowodowane przez nas.

2. Jeśli z jakiegoś powodu trzeba zmienić rozmiar, kolor lub refundacja jest pod powodu & quot; W przeciwieństwie do & quot;, to koszt dostawy zostanie odjęta od całkowitej ceny produktu.

Wymiana

1. Akceptujemy wymiany na inny rozmiar lub kolor w ciągu 15 dni od pierwotnej daty wysyłki zamówienia. Prosimy o kontakt z numerem porządkowym, a nasz serwis pomoże. Jeśli chcesz wymienić elementy do innego stylu, trzeba by wrócić przedmioty o zwrot (zgodnie z polityką powrotów) oraz złożyć nowe zamówienie dla preferowanego stylu

2. Nie pokrywamy koszty wysyłki o wymianach, będzie odpowiedzialny za pocztowa powrotną i dla wysyłki i obsługi wysyłać wymienianego rzeczy z powrotem do Ciebie. Zaleca się, aby dodać śledzenie i ubezpieczenie podczas wysyłania przedmiotów do nas dla własnej ochrony, ponieważ nie możemy być odpowiedzialne za utratę przesyłek. Wysyłki i obchodzić się opłaty nie podlegają zwrotowi.